Logo SpierfondsLogo Spierfonds
Druk op Enter om te zoeken of ESC om dit scherm te sluiten.

#600challenge tegen spierziekten

Er zijn 600 verschillende soorten spierziekten en je hebt ook nog eens 600 verschillende spieren in je lichaam. Doe mee met de #600challenge van het Spierfonds en steun de strijd tegen spierziekten met 600 cent!

Alles kan en mag, maar houdt rekening met de huidige maatregelen rondom het coronavirus én zorg dat de 600 (60,0 of 6,00) centraal staat. Bijvoorbeeld: 600 lego steentjes stapelen, 60,0 keer hooghouden, 600 stoeptegels kleuren, 600 puzzelstukjes leggen, 60,0 meter hinkelen, 600 minuten gamen, 6,00 rondjes om je huis maken… Wees creatief!

Wat moet je doen?

  1. Bedenk jouw #600challenge!
  2. Plaats jouw challenge op Facebook en/of Instagram en gebruik de tekst: Er bestaan 600 verschillende spierziekten, daarom doe ik voor het Spierfonds mee met de #600challenge! Mijn #600challenge is: … en ik nomineer 6 vrienden om ook mee te doen! Accepteer de uitdaging en doneer op 600challenge.nl
  3. Nomineer 6 vrienden, gebruik de hashtag #600challenge en tag het Spierfonds.
  4. Doneer 600 eurocent via Tikkie.
600 legoblokjes opstapelen voor de #600challenge van het Spierfonds.
Chantal bouwde met 600 legosteentjes de cijfers 600, die staan voor de 600 verschillende spierziekten.

Downloads

Maak gebruik van de #600challenge Instagram stories! Deze afbeeldingen kun je downloaden om zelf in een Instagram story te plaatsen en in te vullen. Vertel welke #600challenge jij doet en welke 6 vrienden je nomineert.

Download Instagram story 1

Download Instagram story 2