• Nieuws
  • Verhalen
  • Voor patiënten
  • Collecteren
  • Contact
Logo Spierfonds
Druk op Enter om te zoeken of ESC om dit scherm te sluiten.
Stop de achteruitgang
Stop de achteruitgang

Donatie opzeggen of wijzigen

1 op de 9 Nederlanders krijgt te maken met een spierziekte. Onderzoek naar nieuwe medicijnen en behandelingen kost tijd, terwijl mensen met een spierziekte elke dag achteruitgaan. Dankzij jouw steun kunnen onderzoekers blijven werken aan een oplossing. Zo help jij de achteruitgang bij spierziekten te stoppen.

De impact van een spierziekte

Een spierziekte kan iedereen overkomen. Je spieren raken verzwakt of vallen helemaal uit. Dat heeft een enorme impact op je leven, want je spieren heb je overal voor nodig. Van lopen tot glimlachen en van slikken tot ademen. 

Anouska spierziekte patiënt FSHD)

Het belang van onderzoek

Toen Dean anderhalf was, kreeg zijn moeder Bianca te horen dat hij de ziekte van Duchenne heeft. Hierdoor gaat hij elke dag verder achteruit. Om de achteruitgang te stoppen is wetenschappelijk onderzoek van levensbelang. Voor Dean en voor andere mensen met een spierziekte.

Dean spierziektepatiënt met onderzoeker in ziekenhuis)

Wil je een donatie opzeggen of wijzigen?

Via de onderstaande formulieren kun je een donatie wijzigen of stopzetten. Liever persoonlijk contact? Van maandag tot en met donderdag tussen 09:30 en 16:30 uur zijn wij telefonisch bereikbaar op 070 – 3 607 607. We helpen je graag!

Donatie wijzigen

Je kunt je donatiebedrag eenvoudig aanpassen. Een kleine bijdrage maakt al een groot verschil. Bedankt voor je steun.

Spierziektepatiënt Mees SMA)

Donatie opzeggen

Via het opzegformulier kun je jouw donatie stopzetten. Bedankt voor alles wat je hebt bijgedragen. Misschien tot ziens!

Richard)

Opzeggen bij overlijden

Bij het overlijden van een dierbare komt er veel op je af. Via dit formulier kun je de donatie eenvoudig opzeggen, of ervoor kiezen de donatie over te nemen. We wensen je veel sterkte.

DNA-streng blauw oranje)