
Persoonlijke verhalen en veelbelovend onderzoek in Tijd voor MAX over spierziekten
Tijd voor MAX staat volledig in het teken van spierziekten door persoonlijke verhalen en veelbelovend…

Op zaterdag 9 mei organiseerde lifestylemerk KP Active het evenement ‘Beyond Miles 2.0’. Het doel van dit event? In vier uur tijd zoveel mogelijk meters maken voor het Spierfonds. Door de energie en inzet van de community eindigde de teller op maar liefst 3.852,2 kilometer! En daarmee een fantastische opbrengst voor onderzoek naar spierziekten.
De motivatie om zo veel mogelijk te rennen was groot: voor iedere afgelegde kilometer doneerde KP Active €1 aan het Spierfonds. De deelnemers startten vol energie aan de vier uur durende uitdaging. De sportieve prestaties leverden samen uiteindelijk een mooi bedrag van €3.852,20 op. Deze opbrengst investeert het Spierfonds direct in baanbrekend onderzoek naar spierziekten.
Beyond Miles draaide om meer dan alleen zoveel mogelijk meters maken. Want het event bracht sport, community en maatschappelijke impact op een mooie manier samen. Er heerste een energieke, motiverende en verbindende sfeer waarin iedereen tot het uiterste ging voor het goede doel.

KP Active is een Nederlands lifesyle- en activewearmerk dat zich richt op comfortabele, functionerende sportkleding en vrijetijdskleding. Het merk is opgericht door Myron Koops en staat voor power en doorzettingsvermogen.
Spierziekten stoppen en behandelen vraagt om doorbraken. Mede dankzij mooie initiatieven zoals Beyond Miles kunnen wij blijven investeren in baanbrekend onderzoek, zoals gentherapie en CAR-T-celtherapie. Zo werken we aan nieuwe behandelingen, innovatieve medicijnen en investeren we in leefstijlprogramma’s gericht op vermoeidheid, voeding en beweging. Zo combineren we langetermijnonderzoek met directe verbetering van kwaliteit van leven.